Regulamin

Zasady korzystania ze strony
www.kalendarze-ksiazkowe.net

1. Witryna www.kalendarze-ksiazkowe.net należy do firmy MG Studio s.c. Grzegorz i Mateusz Ziemniak z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Partyzantów 1a, NIP 813-33-73-075.

2. Witryna przeznaczona jest dla firm oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

3. Witryna www.kalendarze-ksiazkowe.net nie jest sklepem internetowym. Zawartość strony ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszystkie informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

4. Wszelkie ceny widniejące na stronie są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% VAT.

5. Wystawiamy faktury VAT na nasze produkty.

6. Żeby zapoznać się z aktualną ofertą oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat produktów oraz kupna należy zwrócić się z zapytaniem bezpośrednio do firmy za pomocą formularza kontaktowego, e-maila bądź telefonicznie.

7. Ceny oferowanych produktów, terminy realizacji a także formy płatności i dostawy do zamawiającego są ustalane indywidualnie po skontaktowaniu się z naszą firmą.

 

8. Każdy użytkownik witryny www.kalendarze-ksiazkowe.net, który poprzez formularz kontaktowy dobrowolnie i w pełni świadomie udostępnia swoje dane osobowe zaświadcza, iż są one prawdziwe. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się tylko i wyłącznie w celu prawidłowego funkcjonowania formularza kontaktowego. Wszelkie dane osobowe udostępnione przez użytkowników są traktowane jako informacje poufne i objęte polityką bezpieczeństwa oraz wykorzystywane jedynie na potrzeby zamówienia.

9. Treść strony www.kalendarze-ksiazkowe.net, materiały tekstowe i graficzne są własnością firmy MG Studio s.c., lub podmiotów trzecich od których firma MG Studio uzyskała zgodę na ich zamieszczenie i podlegają ochronie praw autorskich oraz innych przepisów własności intelektualnej.

10. Jakiekolwiek działania sprzeczne z przepisami obowiązującego prawa, które naruszają ochronę własności intelektualnej są zabronione, za wyjątkiem pisemnej zgody firmy MG Studio s.c. W szczególności zabrania się kopiowania, powielania, wykorzystywania w całości bądź części informacji i materiałów zawartych na niniejszej stronie.